Fenerbahçe Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Yıldırım: Mourinho ile 2 saat yüz yüze görüştük, kazanırsak büyük ihtimalle getireceğim

T24 Haber Merkezi

Fenerbahçe başkanlığına yeniden aday olacağını açıklayan Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım, TRT Spor’un da arasında bulunduğu bazı medya kanallarına açıklamalarda bulundu. Adaylığıyla ilgili konuşan Yıldırım, “Mourinho ile 2 saat yüz yüze görüştük, kazanırsak büyük ihtimalle getireceğim” dedi. Geçmişteki hataları tahlil ederek aday olma sürecini başlatacağını açıklayan Yıldırım, “Biz kimseyle kavga etmeyeceğiz ama Fenerbahçe’nin büyüklüğünü daha büyük hale getirecek şekilde bir organizasyon içerisine gireceğiz” ifadelerini kullandı.

Yıldırım’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

“Fenerbahçe artık büyük hocalar ve takımlarla mücadele etmeli. Mourinho’ya ‘Fenerbahçe’nin sana senin de Fenerbahçe’ye ihtiyacın var’ dedim. Mourinho ile 2 saat yüz yüze görüştük, kazanırsak büyük ihtimalle getireceğim. İnşallah biz kazanırız, kendisini de getiririm. 

Aday olmamın sebebi 6 yıldır dışarıda kalmamız ve Fenerbahçe’yi takip etmemiz. Bu sürede bizlerin yaptığı hataları tahlil ederek aday olma sürecini başlatıyoruz. Biz kimseyle kavga etmeyeceğiz ama Fenerbahçe’nin büyüklüğünü daha büyük hale getirecek şekilde bir organizasyon içerisine gireceğiz.”

Ne olmuştu?

Fenerbahçe’de 1998-2018 yılları arasında başkanlık yapan Yıldırım, TRT Spor’a yaptığı açıklamada, “Çarşamba veya perşembe günü basın toplantısı yapacağız ve burada Fenerbahçe başkanlığına aday olacağımı açıklayacağım” ifadelerini kullanmıştı. 

Fenerbahçe başkanlık seçimi, haziran ayında düzenlenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir